Partnerzy

EIT Climate-KIC to społeczność ponad 450 Partnerów wspólnie działających na rzecz przejścia na gospodarkę zeroemisyjną.

Są to uniwersytety, instytucje naukowe, organy władzy, przedsiębiorstwa, miasta, organizacje pozarządowe, startupy i wiele innych. Climate-KIC wspiera i orkiestruje innowacje w obszarach wpływu człowieka na środowisko, ale to nasi partnerzy wprowadzają te innowacje w życie.

Stale powiększamy naszą rosnącą społeczność aby zwiększać skalę działań na rzecz ochrony klimatu. Nasza sieć partnerów obejmuje najbardziej ambitnych liderów zmian, najbardziej dynamiczne firmy i wybitne jednostki naukowe w regionie.

Dołącz do nas!

Zostań partnerem EIT Climate-KIC i dołącz do największej społeczności klimatycznych innowatorów w Europie. Dowiedz się, jak możesz z nami współpracować przy projektowaniu i rozwijaniu innowacji lub realizacji lokalnych programów innowacyjnych wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Oferujemy partnerom wsparcie w postaci grantów oraz tworzenia konsorcjów badawczych i innowacyjnych, a także wsparcie merytoryczne (np. przy składaniu wniosków w ramach H2020). Współpracujemy również z funduszami powierniczymi, fundacjami, gminami miejskimi i przedsiębiorstwami, aby zapewnić szereg rozwiązań, które odpowiadają na rzeczywiste wyzwania i potrzeby w zakresie innowacji. Jako partner możesz:

  • Czerpać inspirację od naszych liderów zmian
  • Uzyskać finansowanie i wsparcia dla projektów badawczych i innowacyjnych
  • Przekształcić pomysły w działania na rzecz gospodarki zeroemisyjnej
  • Zwiększyć zasięg działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • Być częścią międzynarodowej społeczności działającej na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu

Chcesz więcej?
Created with Sketch. Więcej o EIT Climate-KIC About
Created with Sketch. News, Blogs & Vlogs About
Created with Sketch. Kontakt About